V úterý 10. 9. 2018 opět proběhlo slavnostní předávání certifikátů žákům naší školy za úspěšné složení Cambridge English zkoušek. Žáci jsou po celý školní rok na zkoušky připravováni Mgr. Magdou Jíškovou, Mgr. Šárkou Jeřábkovou a Mgr. Kateřinou Kuželovou v rámci speciálních kroužků, pod záštitou Evropského centra jazykových zkoušek v Českých Budějovicích.

Informační schůzka proběhne v pondělí 9. září od 17:00   ve třídě 7. A (druhý stupeň, přízemí). Osobně vám vysvětlíme, jakým způsobem s dětmi pracujeme a co je cílem studia. Zodpovíme všechny vaše otázky.

Termíny jednotlivých kurzů.

Přihláška k tisku.

Informační schůzka pro rodiče  v úterý 11. 9. v 16:30 v ZŠ Hluboká nad Vltavou ve třídě 6. B (2. stupeň, 1. patro). Osobně vám vysvětlíme, jakým způsobem s dětmi pracujeme a co je cílem studia. Zodpovíme všechny vaše otázky.

Nehodí se vám termín? Navštivte webové stránky www.lepsianglictina.cz. Najdete zde základní informace, odpovědi na nejčastější dotazy, kontakty i přihlašovací formulář. V říjnu začínáme.

Dne 10. 9. 2018 proběhlo slavnostní předávání certifikátů žákům naší školy za úspěšné složení Cambridge English zkoušek. Žáci jsou po celý školní rok na zkoušky připravováni Mgr. Magdou Jíškovou, Mgr. Šárkou Jeřábkovou a Mgr. Kateřinou Kuželovou v rámci speciálních kroužků ve škole, pod záštitou Evropského centra jazykových zkoušek v Českých Budějovicích.

Informace k celoročním přípravným kurzům ke zkouškám Cambridge English pro školáky na ZŠ Hluboká s Evropským centrem jazykových zkoušek ve školním roce 2018/2019 přinášíme zde.