Škola využila nouzového stavu k částečné rekonstrukci některých svý prostor a venkovního sportovního areálu.

Předávání vysvědčení na konci školního roku 2019-2020 proběhlo vzhledem ke koronavirové situaci na netradičních místech.

I v letošním roce se nesl první březnový pátek ve znamení maškarního karnevalu. Všechny děti prvního stupně naší ZŠ se na něj pečlivě připravily a na karnevalu se to hemžilo překrásnými kostýmy, převleky a maskami, až jsme měli problém, vybrat tu nejhezčí.

Jubilejni 10. ročník HLUBOCKÉ SUPERSTAR letos proběhl netradičně ve virtuálni podobě. Porota i diváci z řad žáků vybírali vítěze na základě videonahrávek. V mladší kategorii dosáhli na stupně vítězů:
1. místo - Adam Schlehr a Sofie Trčková
2. místo - Adéla Trčková a Barbora Schlehrová
3. místo - Stela Kurfirstová

Po jarních prázdninách se uskutečnilo školní kolo biologické olympiády. Zúčastnilo se sedm žáků. Do okresního kola postupují Adam Horký a Niké Janochová ze třídy 8.A. Ještě však musí vypracovat nelehký a časově náročný vstupní úkol, který je nutný pro okresní kolo. Gratulujeme jim a přejeme co nejlepší umístění.